Usługi tynkarskie oraz posadzkarskie

Jedną z gałęzi naszej działalności są usługi tynkarskie oraz posadzkarskie. Wykonujemy je dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Posadzki maszynowe

Posadzki maszynowe wykonujemy pompom do betonu typu miksokret. Jest to maszyna mieszająco- podająca półsuchą mieszankę betonową rurami na plac budowy. Mieszankę starannie i wg ściśle określonych proporcji przygotowujemy na placu budowy. Poziom posadzek nanosimy wodną poziomicą cyfrową, dzięki czemu posadzki są idealnie równe. Ułożoną i wyrównaną posadzkę zacieramy lekką zacieraczką talerzową w celu utwardzenia wierzchniej warstwy betonu. Posadzka maszynowa charakteryzuje się wysoką równością i gładkością. Nie pyli się i ciężko wyciera.

Zalecane użycie: wewnątrz budynku jako posadzka właściwa, wewnątrz i na zewnątrz budynków jako pod-beton, wykończenie posadzek w miejscach o niskim natężeniu i zużyciu.

 

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe wykonujemy przy użyciu betonu minimum b25 dostarczonego przez betoniarnię. Posadzkę rozprowadzamy przy użyciu prowadnic dylatacyjnych lub bez przy użyciu niwelatorów obrotowych z odbiornikami cyfrowymi. Posadzki wykonane bez profili dylatacyjnych należy nacinać co 5 lub 6 m maksymalnie do powierzchni 30m2. Wylewkę zacieramy ciężkimi zacieraczkami spalinowymi w celu uzyskania właściwej warstwy wykończeniowej. Możliwe jest zastosowanie dodatkowego wzmocnienia warstwy zacierającej poprzez zastosowanie posypki – utwardzacza, czyli ciężko wycieralnego kruszywa wcieranego w posadzkę zacieraczkami.

Zalecane użycie: garaże, hale, warsztaty, wylewki na zewnątrz budynków narażone na działanie czynników atmosferycznych. Charakteryzuje się silną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

 

Tynki maszynowe

Świadczymy usługi tynkarskie agregatem do tynkowania.
Naszym klientom oferujemy tynki cementowo-wapienne, oraz gipsowe z gotowych mieszanek przywiezionych we workach na plac budowy.
Tynki mieszamy, oraz nakładamy natryskowo maszyną tynkarską, dzięki czemu prace przebiegają znacznie szybciej i sprawniej niż tradycyjną metodą. Mieszanka tynkarska wykonywana jest z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Tynki zacieramy zacieraczkami elektrycznymi oraz gruntujemy pod dalsze prace wykończeniowe wg zaleceń klienta.
Dzięki doświadczonym pracownikom i nowoczesnym narzędziom nasze tynki są idealnie równe.
 Doradzamy jaki rodzaj tynku wybrać dla konkretnej inwestycji.

Naszych przyszłych klientów zapraszamy na budowy w celu zapoznania się z jakością prac brygady budowlanej.

Prace betoniarskie

Świadczymy usługi betoniarskie takie jak:

 •  wykonywanie zbrojeń i konstrukcji
 • wykonywanie fundamentów,
 • wykonywanie stropów,
 • wykonywanie stropodachów,
 • wykonywanie chudziaków,
 • wykonywanie chodników  betonowych
 • wykonywanie dróg betonowych
 • wykonywanie podjazdów betonowych itp.

Dzięki posiadanej pompie mieszająco–podającej jesteśmy w stanie mieszać beton do klasy b20 na placu budowy ( odległość podawania do 200 m).

Beton wyższej klasy niż b20 zamawiamy u sprawdzonych lokalnych betoniarni.
Istnieje możliwość przygotowania terenu pod wykonanie prac betoniarskich:

 • przygotowanie szalunków
 • korytowanie
 • zagęszczanie
 • skucie i utylizacja starych betonów

 

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami
Usługi budowlane tel. 781 173 417 Usługi instalacyjne tel. 730 802 417
e-mail: kal-bet.posadzki@o2.pl
© kal-bet

Dane firmy
adres: w ul. Działkowa 14,
62-860 Opatówek.
NIP: 9680922096