Usługi

dofinansowania

Skontaktuj się z nami

Co możemy dla ciebie zdrobić ?

Zakres usług

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, specjalizujemy się w przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania dofinansowania z programów rządowych oraz lokalnych dla ekologicznych inwestycji. Wysoka skuteczność naszych wniosków praktycznie gwarantuje możliwość uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego dla planowanego przedsięwzięcia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie dofinansowanie możesz otrzymać.

Czyste powietrze

Dofinansowanie na ekologiczne źródło ciepła

Program „Czyste Powietrze 2023” oferuje szereg udogodnień, które umożliwiają uzyskanie wyższego dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. W zależności od dochodów w gospodarstwie domowym wnioskującego, program może pokryć nawet 100% poniesionych kosztów.

Mój prąd

Dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczną

Uczestnicząc w programie, masz możliwość uzyskania do 50% zwrotu kosztów instalacji, jednak kwota ta nie może przekroczyć 7000 zł na jedno przedsięwzięcie. Otrzymana dotacja nie podlega opodatkowaniu PIT. Jeśli koszty inwestycji przekroczyłyby wspomnianą sumę, można je uwzględnić w uldze termomodernizacyjnej podczas rozliczeń podatkowych.

Nasza wiedza dostępna dla ciebie

Podstawa to poprawnie przygotowany wniosek

Każde bezzwrotne dofinansowanie wiąże się z wymogiem wypełnienia skomplikowanego wniosku oraz dostarczenia wielu załączników. W dalszym etapie konieczne jest również spełnienie założeń programu dofinansowania. Kluczowa dla uzyskania wsparcia jest wiedza dotycząca prawidłowego wypełnienia wniosku oraz umiejętność radzenia sobie z potencjalnymi problemami wynikającymi z wymogów programu. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do doświadczonego doradcy, który posiada niezbędną wiedzę i praktykę.

Nasz zespół doradzi i wykona usługę.

Porozmawiaj ze specjalistą

Baza wiedzy

A może zainteresuje cię również

Rodzaje pomp ciepła

Poznaj rodzaje pomp ciepła i dopasuj odpowiedni rodzaj do swojej inwestycji.

Rodzaje pomp ciepła

Poznaj rodzaje pomp ciepła i dopasuj odpowiedni rodzaj do swojej inwestycji.

Rodzaje pomp ciepła

Poznaj rodzaje pomp ciepła i dopasuj odpowiedni rodzaj do swojej inwestycji.